../Texts/1265T.jpg ../Texts/1264T.jpg ../Texts/1263T.jpg ../Texts/0660T.jpg ../Texts/0656T.jpg ../Texts/0578T.jpg ../Photos/Album0467T.jpg ../Photos/Album0466T.jpg ../Photos/Album0465T.jpg ../Texts/1238T.jpg ../Texts/1051T.jpg ../Texts/1056T.jpg ../Texts/1011T.jpg ../Texts/0945T.jpg ../Texts/0921T.jpg ../Texts/1182T.jpg ../Texts/0937T.jpg ../Texts/0907T.jpg
 
  RSS   ۱۳۹۳ سه شنبه ۷ بهمن     نسخه آزمایشی   جستجو    عضویت در خبرنامه    ارتباط با ما    زندگینامه    صفحه اول
 
 

دکتر قالیباف
سرانه توسعه فضاهای فرهنگی و تربیتی در تهران با مجموع دهه های گذشته رقابت می کند

در طول سال های گذشته این نگاه دائمی در مجموعه مدیریت شهری وجود داشته است که مهم ترین وجه تفاوت ما با نظام های غیر اسلامی به عنوان کلانشهری که مرکز سیاسی و فرهنگی جهان تشیع به شمار می رود آن است که بتوانیم به رشد و تعالی شهروندان در کنار هم توجه کنیم؛ بنابر این در طول سال های گذشته هرگز توجه به مسایل فرهنگی در شهرداری تهران را به فراموشی نسپردیم.


تلاش مدیریت شهری برای گسترش فرهنگ ورزش، پویایی و نشاط در جامعه

شهردار تهران تاکید کرد: تلاش برای توسعه ورزش همگانی و گسترش فرهنگ ورزش، پویایی و نشاط از اهداف جدی مدیریت شهری در جامعه است و تلاش می کنیم تا در این مسیر گام برداریم.

شهردار تهران در جمع خبرنگاران:
برای تحقق اهداف کمپین «آسمان آبی، زمین پاک» به همراهی مردم و رسانه ها نیازمندیم

شهردار تهران گفت: هم اکنون روزانه هشت تن ذرات معلق و هشت هزار تن زباله در شهر تهرا نتولید می کنیم، به همین منظور یکی از موضوعات جدی کمپین «آسمان آبی، زمین پاک» کاهش تولید زباله و تفکیک زباله است که این برنامه را به صورت پایلوت در 12 ناحیه اجرا کرده ایم و تا پایان سال در 23 ناحیه اجرایی می شود.


شهرداری ها به علت شفاف نبودن برخی قوانین با مشکلات متعددی مواجه می‌شوند

در حالی که درآمدهای هر یک از شهرداری‌ها باید برای همان شهر هزینه شود، براساس بندهای پیشنهاد شده لایحه بودجه سال 94 که مربوط به حوزه شهرداری‌ها است 3 هزار میلیارد تومان از سهم کلانشهرها برداشته و به دیگر شهرها پرداخت خواهد شد.

دکتر قالیباف:
مدیریت جهادی بیش از هر مفهوم دیگری، به مدیریت علمی نزدیک است

دکتر قالیباف با تاکید بر این موضوع که « قدرت امروز ما و چرخ پیشرفت در هر جامعه ای در گرو علم، توسعه علمی و تکریم عالمان آن جامعه است»، تاکید کرد: شک نکنیم که مفهوم علم و پیشرفت علمی با تعالی، پیشرفت و رشد انسان ها گره خورده است. یعنی اگر می خواهیم به سمت رشد و تعالی حرکت کنیم، باید به پیشرفت علم فکر کرده و به آن سمت حرکت کنیم. خصوصا اینکه تاثیرات و ساز و کارهای علم، بر شهر اثر می گذارد.