../Texts/1202T.jpg ../Texts/1200T.jpg ../Texts/1201T.jpg ../Texts/0660T.jpg ../Texts/0656T.jpg ../Texts/0578T.jpg ../Photos/Album0456T.jpg ../Photos/Album0457T.jpg ../Photos/Album0459T.jpg ../Texts/0964T.jpg ../Texts/0784T.jpg ../Texts/1047T.jpg ../Texts/1011T.jpg ../Texts/0945T.jpg ../Texts/0921T.jpg ../Texts/1182T.jpg ../Texts/0937T.jpg ../Texts/0907T.jpg
 
  RSS   ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۱ شهريور     جستجو    عضویت در خبرنامه    ارتباط با ما    زندگینامه    صفحه اول
 
 

دکتر قالیباف در سیزدهمین دوره جشنواره شهید رجایی:
حق الناس را به جریانات سیاسی نمی فروشم

چیزی که برای ما در شهرداری پایتخت اصل است، این است که لحظه لحظه خدمت به مردم حق الناس است. بنابراین حق نداریم حق الناس را به جریانات سیاسی ببخشیم. چون آن ها نمی خواهند کار کنند بلکه می خواهند حرف بزنند. اگر مدیری بخواهد کار کند، فرصت حرف زدن ندارد. باید بایستد، کار کند و تعهد خود را به مردم انجام دهد.

در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی:
٨٠ درصد پروژه های شهر تهران را بخش خصوصی اجرا می کند

جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی با حضور شهردار تهران، وزرای اقتصاد و دارایی و نیرو و جمعی از اعضای این شورا در محل رصد خانه شهری برج میلاد تهران برگزار شد.

در نشست ادواری شهرداران کلانشهرهای کشور در تبریز:
فلسفه نظام اسلامی، ارتقای مادی و معنوی شهرهاست

اینکه امروز مقام معظم رهبری تا این حد بر شرکت های دانش بنیان و توسعه علم تاکید دارند، از حوزه مدیریت و کارکردی دقیقا به معنای تبدیل کردن معرفت به ثروت است. این در حالی است که متاسفانه ما مدیران برای این موضوعات کمتر فکر کرده و وقت می گذاریم و کمتر به یک تصمیم گیری و انضباط کاری می رسیم.


حاشیه ضیافت افطاری شهردار تهران با کودکان تحت پوشش بهزیستی

اینجا هنوز هم صدای سوت قطار در گوش می پیچد. انگار این قطارها با هر عبور ، قسمتی از جان تو را با خود می برند. این قطارها هر روز، از قسمتی از شهر می گذرند و بخشی از جان شهروندانشان را با خود می برند. هر چند آن ها تواضع کنند، هر چند آن ها تظاهر کنند که «عادت کرده ایم»، هر چند آن ها اسم یکنواختی و خو گرفتن با سختی و مشقت را «عادت» بگذارند.

دکتر قالیباف در برنامه «جشن رمضان»:
مهم ترین بحث در تهران فرهنگ سازی فتوت، اخلاق و مهربانی است

همه این اقدامات درخور تقدیر است اما مهم تر از آن، این است که در این ایام فتوت، مهربانی و اخلاق را در جامعه فرهنگ سازی می کنید چرا که مهم ترین بحث ما در شهر تهران نیز فرهنگ سازی این موارد است.