../Texts/1206T.jpg ../Texts/1205T.jpg ../Texts/1204T.jpg ../Texts/0660T.jpg ../Texts/0656T.jpg ../Texts/0578T.jpg ../Photos/Album0461T.jpg ../Photos/Album0460T.jpg ../Photos/Album0456T.jpg ../Texts/0964T.jpg ../Texts/0784T.jpg ../Texts/1047T.jpg ../Texts/1011T.jpg ../Texts/0945T.jpg ../Texts/0921T.jpg ../Texts/1182T.jpg ../Texts/0937T.jpg ../Texts/0907T.jpg
 
  RSS   ۱۳۹۳ سه شنبه ۱ مهر     جستجو    عضویت در خبرنامه    ارتباط با ما    زندگینامه    صفحه اول
 
 

در مراسم بهره برداری از ۸۸ واگن مترو:
به سمت تحقق حمل و نقل انسان محور حرکت کرده ایم / رکورد ساخت مترو را به دو برابر افزایش خواهیم داد

نکته ای که حمل و نقل انسان محور به آن توجه دارد، نکته زمان است، به نحوی که یک فرد باید بداند سفر از یک نقطه به نقطه دیگری از شهر چقدر زمان صرف می کند. البته این موضوع برای مترو وجود دارد و برای اتوبوس نیز به سمت تحقق آن حرکت کرده ایم به گونه ای که مردم تهران شاهد هستند که اتوبوس ها به آن ها زمان می دهند.

دکتر قالیباف در پنجمین جشنواره زنان و تولید ملی:
ما به حضور موثر زنان در عرصه اجتماعی در عمل پرداخته ایم و در عمل به آنان اعتقاد داریم

با سوال زدگی، غوغا سالاری، شعار زدگی و رفتاری های سیاسی مشکلات زنان در جامعه قابل حل نیست. تجربه من نشان داده در جایی که مسوولیت با بانوان بوده است، هم مدیریت بهتر و کم هزینه تر بوده و هم زنان سالم تر در نظام اداری مدیریت کرده اند و این نگاه کیفی سازی به کار است.


بازدید دکتر قالیباف از پشت صحنه مجموعه تلویزیونی پرده نشین

دکتر قالیباف از پشت صحنه مجموعه تلویزیونی پرده نشین به کارگردانی بهروز شعیبی بازدید و با عوامل این سریال دیدار و گفتگو کرد.


برای تمدن سازی نیازمند علم، فرهنگ و اقتصاد هستیم/پژوهشکده رویان می تواند رابطه معناداری بین منزلت،علم،قدرت و ثروت ایجاد کند

رویکرد شهرداری نیز توجه به این مجموعه هاست. همانطور که اگر این مجموعه راه بیفتد، بدون شک از همسایه های دیوار به دیوار آن تا همه مسلمانان و انسان هایی که در این دنیا زندگی می کنند، از مزایای آن برخوردار خواهند بود.

دکتر قالیباف در سیزدهمین دوره جشنواره شهید رجایی:
حق الناس را به جریانات سیاسی نمی فروشم

چیزی که برای ما در شهرداری پایتخت اصل است، این است که لحظه لحظه خدمت به مردم حق الناس است. بنابراین حق نداریم حق الناس را به جریانات سیاسی ببخشیم. چون آن ها نمی خواهند کار کنند بلکه می خواهند حرف بزنند. اگر مدیری بخواهد کار کند، فرصت حرف زدن ندارد. باید بایستد، کار کند و تعهد خود را به مردم انجام دهد.